مجموعه ما چگونه شروع شد؟

الوند پارت

قطعات جانبی خودرو الوند پارت شامل لوازم یدکی برلیانس، چانگان، سراتو، آریو، ساینا، کوییک، تیبا

الوندپارت: لوازم یدکی خودرو

قطعات جانبی خودرو الوند پارت شامل لوازم یدکی برلیانس، چانگان، سراتو، آریو، ساینا، کوییک، تیبا

حضور الوند پارت در قلب بازار لوازم یدکی خودرو (چراغ برق) شرایط دسترسی مشتریان به اقلام متنوع (لوازم بدنه ، قطعات موتوری ، لوازم جلوبندی و …) را با نازلترین قیمت (قیمت کف بازار) محیا می سازد. این لوازم یدکی شامل لوازم یدکی برلیانس، چانگان، سراتو، آریو، ساینا، کوییک، تیبا است.

مجموعه الوند پارت با سابقه ای ۳۰ ساله در امر تامین لوازم یدکی خودرو از کشور های سازنده آن و همچنین پخش و توزیع قطعات یدکی در تهران و شهرستانها امکان دسترسی به قطعات و لوازم یدکی اصلی و مرغوب را برای مصرف‌کنندگان به سادگی فراهم کرده است.

© ۲۰۱۹ الوند پارت: توسعه‌یافته توسط تیم ناتاسان

یا بهترین، یا هیچ چیز...

شرکت الوند پارت با شعار “یا بهترین یا هیچ” وارد کارزار رقابتی لوازم یدکی خودرو و به طور تخصصی در زمینه لوازم یدکی برلیانس، لوازم یدکی چانگان، لوازم یدکی آریو، لوازم یدکی سراتو، لوازم یدکی کوییک، لوازم یدکی تیبا، لوازم یدکی ساینا شده و عزم بر آن دارد تا با رقابتی سالم با همیاری شما عزیزان یکه تاز این میدان شود.

۱۶۳۰
مشتری راضی
۱۶۳۰
فروش
۱۵
همکار
۴
دفتر فروش
۲۵۵
فروش ویژه
۱۵۶
فروش آنلاین

تعالی یک مهارت نیست بلکه یک نگرش است. ``- رالف مارستون

تیم الوند پارت ترکیبی از اعضای مجرب و متخصص در امور مربوط به لوازم یدکی و قطعات جانبی خودرو ، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.
با تکیه بر دانش این مجموعه و تجربه بیست ساله آن می توانید تجربه ای تازه همراه با آسودگی خاطر در امر تهیه لوازم یدکی خودرویتان را تجربه نمایید.

© ۲۰۱۹ الوند پارت: توسعه‌یافته توسط تیم ناتاسان

تماس با الوند پارت

پاسخگوی تمامی سوالات شما در زمینۀ لوازم یدکی و قطعات جانبی خودرو هستیم. شرکت ما با پشتیبانی از راه های ارتباطی مختلف پاسخگوی شماست.

وبسایت

alvandpart.com

تلفن تماس

۰۲۱۳۶۶۱۲۲۵۸
۰۹۰۲۱۲۳۱۶۸۸
۰۹۱۲۱۲۳۱۶۸۸

آدرس

تهران، چراغ برق، خیابان اکباتان، کوچه آهنین، پاساژ فروغی، طبقه همکف، پلاک ۷۴